Modern Tuğla Deseni

Şu an elimizde bulunan bir den hemen yaptırabilirsiniz.

Devamı
Görsel

Kolon ve Duvar

Farklı kolonlar çevrenize renk ve bahçenize daha fazla aydınlatırsınız.

Devamı
Görsel

İhata - İstinat

İstenilen yükseklikte ve istenilen uzunlukta istinat duvarı yaptıra bilirsiniz.

Devamı
Görsel

Projeye Uygun Çalışma

Projenize uygun bir işçilik arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Devamı
Görsel
Görsel

Desenli Tuğla Modeli

Şu an elimizde bulunan bir desen ve istenilen yükseklerde ve uzunlukta hemen yapabiliriz.

Devamı
Görsel

Çevrenizi Güzelleştirin

Genellikle toplu oturum alanları için düz ve sade bir desen seçebilirsiniz ve yaptırabilirsiniz.

Devamı
Görsel

İstinat Duvarı Yapımı

İstinat duvarında en önemli demir donatısı dır. Projeye uygun demir duvar imalatı.

Devamı
Görsel

Desenli Duvar İmalatı

İstediğiniz modeli istediğiniz renkle boyayıp daha güzel bir görüntü yakalayıp farklı olabilirsiniz.

Devamı
Kurulmuş kalıp

Kurulmuş kalıp

Bahçeler mekanları güzelleştiren, günün keşmekeşinden ve stresinden uzaklaştıran mekanlardır. Bu mekanların güvenliğini sağlamak, sınır belirlemek ve dışardaki hayatla azda olsa mesafe koyup, özel bir mekan hazırlamak için bahçe duvarlarına ihtiyaç duymaktayız. Ayrıca bir çok işletme içinde bu duvarlar müşterilerine huzur veren, güvenli ve daha şık bir mekan sağlamak için vazgeçilmez. Bu durumda beton bahçe duvarları seçeneklerden biri olabilir. Beton bahçe duvarları istenilen metreye kadar boyu, duvarın yüksekliğine göre eni değişir.

Beton bahçe duvarı uygulanacağı zemine uygulama açısından önem arz eder. Toprak zemine beton dökülmeden önce zemin sıkılaştırılmış olmalıdır. Beton dökülecek zemin hazırlandıktan sonra, diğer önemli bir husus kalıp kontrolüdür. Hasarlı, hatalı ve kirli kalıplar istenilen sonucu vermeyecektir. Bu sebepten dolayı beton dökümü işlemlerinin gerçekleşmesi için kalıpların titizlikle hazırlanıp temizlenmesi gerekmektedir. Değişen bahçe duvarları yüksekliğine orantılı olarak zeminde temel kazılır. Daha sağlam ve güvenli olması için temel demir donatı ile desteklenir. Temel için kullanılacak kalıplar monte edilerek beton dökülür ve kuruması beklenir. Kuruduktan sonra kalıplar sökülür ve duvarın uzunluğu orantılı olarak kolonlar eşit şekilde hesaplanır kalıplar monte edilir ve beton dökülür. Bu işlemlerden önce mevcut desenli çelik kalıp sistemi kullanılmaktadır.

MOTİF DESENİ

Tabi ki sırf bir beton duvar görmektense güzel dekor edilmiş, süslenmiş güzel ve estetik bir duvar görmek hem insanları mutlu eder, hemde mekana farklı bir hava katar. Bunun içinde beton duvarlar desenli çelik kalıplarla, taş deseni, tuğla deseni, osmanlı motifi, düz perde duvarı, işin miktarına göre özel desenle hizmet vermekteyiz bu sistemle daha şık bir hale getirile bilinir duvar. Stresten kurtulup, dinlenmek için kendinize açık havada sizi rahatlatacak kendinize özel güzel, güvenli ve şık mekanlar için bahçe duvarları vazgeçilmez.Bir çok işletme içinde müşterisinin konforunu, güvenliğini sağlamak dahada estetik görünmek için gerekli olan bahçe duvarları gereken özenle yapılırsa mekanlara farklı bir havada katar. Başta,da söylediğimiz gibi beton bahçe duvarları sadece seçeneklerden biri isteğe göre bu duvarlar güvenliği artırmak amacıyla demir korkuluklarla desteklenebilir. Başka bir çok seçeneklerle  bahçelerimizi dekor edip, çok daha şık bir hale getirebiliriz.

Konu ile alakalı yorumları bekliyorum. Yorumlarınız benim için çok değerlidir.

Yorumları lütfen doğru Türkçe ile yazın. Yorumların anlaşılır olması benim için önem taşıyor.

*

error: KOPYALAMAK YASAK